0 ۰تومان
محصولی در سبد خرید نیست.

هدف لیدی جامه حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می‌باشد لذا در این راستا اطلاعاتی اعم از اطلاعات شخصی کاربران جهت خرید، نظرات، مطالب کاربران و … نیز به اطلاعاتی که در فرم های ورود، ثبت نام و پروفایل کاربر دریافت می کند را در پایگاه داده خود ذخیره نموده و تمام تمهیدات امنیتی مورد نیاز را برای حفاظت از این اطلاعات در نظر می‌گیرد. اطلاعات شخصی کاربران کاملا محرمانه است و فقط در مواردی که دستور قضایی مبنی بر ارائه این اطلاعات به نهادهای ذیربط صادر شود لیدی جامه موظف به ارائه این اطلاعات می باشد. لازم به ذکر است اطلاعات هویتی کاربر ثبت نام شده که هنگام ثبت سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله دریافت می شود به خواسته کاربر در اختیار شرکت پست و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد. ورود این اطلاعات شخصی توسط کاربر در مراحل ثبت نام تا ثبت سفارش به منزله قبول شرایط فوق توسط کاربر می باشد.

دیدگاه های کاربران و پست‌های ارسالی

حذف و ویرایش دیدگاه های نامعتبر و حاوی الفاظ رکیک و توهین آمیز تمام و کمال در حیطه اختیارات مدیریت لیدی جامه می باشد. چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، لیدی جامه این اختیار را دارد تا دیدگاه شخص متخلف را حذف و در صورت تکرار با استفاده از اطلاعات ثبت شده از وی نسبت به پیگیری قانونی علیه وی اقدام نماید. لیدی جامه می تواند در صورت تخلف کاربر از قوانین، عضویت وی را بدون اطلاع قبلی لغو نموده و خود را ملزم به ارائه توضیح درباره علت لغو عضویت کاربر نمی داند.

امانت داری

اطلاعات مندرج در پروفایل‌های شخصی کاربران نزد لیدی جامه امانت محسوب می‌شود و نهایتا تا 12 ماه در پایگاه داده کاربران سایت ذخیره شده و پس از این مدت حذف خواهد شد. لذا این وبسایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد و در صورت به اثبات رسیدن تخلف موظف به پاسخگویی است. تنها به درخواست دستگاه‌های قانونی مجاز هستیم اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه‌های ذی‌صلاح ارائه کنیم. لازم به ذکر است هر گونه اقدام خرابکارانه جهت اخاذی یا کلاهبرداری از طریق هک پایگاه داده وبسایت و انتشار اطلاعات شخصی کاربران به جهت اقدامات خرابکارانه، از حیطه اختیارات لیدی جامه خارج است و مسئولیت هر گونه سوء استفاده احتمالی از این طریق با شخص خرابکار (هکر) می باشد و به طبع پیگرد قانونی متوجه این شخص یا اشخاص می باشد. لیدی جامه تمام همکاری های لازم را جهت به دام انداختن این اشخاص سودجو را به عمل خواهد آورد تبعات اقدامات خرابکارانه اشخاص سودجو را از خود سلب می نماید. ثبت نام در این وبسایت به منزله قبول شرایط فوق توسط کاربر ثبت نام کننده می باشد.

دیدگاه ها

زمانی که کاربر در این وبسایت ثبت نام می کند و اقدام به ثبت دیدگاه برای موضوعات مختلف می نماید، ما آدرس ip بازدید کننده و همچنین user agent مرورگر را جهت شناسایی ربات های اسپم ذخیره میکنیم. همچنین آدرس ایمیل ثبت نام کنندگان به جهت حفظ امنیت به صورت رمز نگاری شده نگهداری می شود.

چند رسانه ای و آپلود

اگر داده هایی نظیر عکس و فایل حاوی اطلاعات محرمانه را روی این سایت بارگزاری می نمایید، توصیه می شود حتما از رمز نگاری استفاده نموده و اطلاعات رمز آن را به صورت محرمانه از طریق سرویس ایمیل، جیمیل یا شبکه های اجتماعی در اختیار لیدی جامه قرار دهید تا از نشت اطلاعات شخصی خود به صورت ناخواسته جلوگیری نمایید. به طبع مسئولیت نشت این اطلاعات ولو روی سرورهای این وبسایت ذخیره شده باشد با شخص کاربر بوده و مسئولیت اقدامات خرابکارانه متوجه مدیریت این وبسایت نمی باشد. همچنین از ثبت اطلاعات جغرافیایی مکان تصاویر قبل از آپلود آن روی این وبسایت اطمینان حاصل نمایید.

کوکی ها

زمانی که شما در فرم دیدگاه ها اطلاعاتی نظیر نام، ایمیل یا رمز عبور خود را وارد می کنید، این اطلاعات جهت عدم ورود آن در دفعات بعدی توسط شما روی سرور های لیدی جامه ذخیره شده و بعد از 12 ماه حذف خواهند و شد و هیچ کارایی دیگری ندارند.

زمانی که در فرم ورود به سایت استفاده می کنید ما یک کوکی موقتی را جهت احراز هویت را ذخیره می کنیم. این کوکی بعد از اینکه شما مرورگر خود را ببندید خود به خود حذف خواهد شد. همچنین زمانی که وارد سیستم می شوید، چندین کوکی را نیز برای ذخیره اطلاعات ورود به سیستم و انتخاب های نمایش صفحه نمایش شما تنظیم می کنیم. کوکی‌های ورود به سیستم دو روز دوام می‌آورند و کوکی‌های گزینه‌های صفحه یک سال دوام می‌آورند. اگر “مرا به خاطر بسپار” را انتخاب کنید، ورود شما به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی های ورود حذف خواهند شد.

اگر مقاله ای را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره می شود. این کوکی شامل هیچ داده شخصی نیست و به سادگی شناسه پست مقاله ای را که به تازگی ویرایش کرده اید نشان می دهد. بعد از 1 روز منقضی می شود. (ویژه تولید کننده های محتوا)

محتوای به اشتراک گذاشته شده از سایت های دیگر

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای جاسازی شده مانند فیلم ها، تصاویر، مقالات و غیره باشد. محتوای جاسازی شده از سایر وب سایت ها دقیقا به همان روشی رفتار می کند که گویی بازدیدکننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است. این وب‌سایت‌ها ممکن است داده‌های مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی شخص ثالث دیگری را تعبیه کنند، و بر تعامل شما با محتوای جاسازی شده نظارت کنند، از جمله ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده در صورتی که حساب دارید و به آن وب‌سایت وارد شده‌اید. بدین جهت مسئولیت حفاظت از این اطلاعات با وبسایت واسط می باشد و مسئولیتی متوجه لیدی جامه نمی باشد.

بازنشانی رمز عبور

در صورت درخواست بازنشانی رمز عبور، آدرس IP شما در ایمیل بازنشانی درج خواهد شد.

داده های شما را تا چه زمانی حفظ می کنیم

اگر دیدگاهی ثبت کنید، نظر و متا داده آن به طور نامحدود حفظ می شود. این به این دلیل است که ما می‌توانیم هر نظر بعدی را به‌ جای نگه‌ داشتن آن‌ها در صف تعدیل، به‌طور خودکار شناسایی و تأیید کنیم. برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می کنند (در صورت وجود)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که ارائه می کنند در حساب کاربری آنها ذخیره می کنیم. همه کاربران می توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمانی ببینند، ویرایش یا حذف کنند (به جز اینکه نمی توانند نام کاربری خود را تغییر دهند). مدیر وب سایت نیز می تواند آن اطلاعات را ببینند و ویرایش کند.

اختیاراتی که شما روی اطلاعاتتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری ساخته اید و خرید انجام داده یا دیدگاه ثبت کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت فایلی از داده‌های شخصی که از شما نگهداری می‌کنیم، داشته باشید. شما همچنین می توانید درخواست کنید که ما اطلاعات شخصی را که در مورد شما نگهداری می کنیم پاک کنیم. این شامل هیچ داده ای نمی شود که ما موظف به نگهداری آن برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی هستیم. به طبع جهت ارائه این نوع درخواست، نیاز به ارائه اطلاعات هویتی و اثبات صحت ادعای خود به لیدی جامه می باشید.

بررسی های دوره ای

توجه داشته باشید که داده های شما به صورت رندوم و برنامه ریزی شده به جهت احراز هویت و تشخیص هرزنامه ها توسط سرویس تشخیص خودکار هرزنامه به صورت دوره ای مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

مطالب این صفحه به اقتضای زمان و شرایط به روزرسانی خواهد شد و کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش قوانین وبسایت را مطالعه و در صورت تمایل تایید نماید. بدیهی است مسئولیت عدم مطالعه قوانین و آگاهی از شرایط مندرج در این صفحه و قوانین وبسایت متوجه شخص کاربر می باشد و هیچ مسئولیتی متوجه لیدی جامه نمی باشد.